Pokoje

 

Apartament 1

Bardzo komfortowy, duży apartament z aneksem kuchennym oraz łazienką. W apartamencie znajduje się sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, tv, fotelem rozkładanym, wyjściem na balkon oraz duży salon z rozkładanym narożnikiem, aneksem kuchennym i częścią jadalną.

Apartament 4

Przytulny, utrzymany w rustykalnym stylu apartament z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. W apartamencie znajduje się sypialnia z 3 pojedynczymi łóżkami oraz duży salon z rozkładanym narożnikiem, aneksem kuchennym i częścią jadalną.

Apartament 5

Przytulny, utrzymany w rustykalnym stylu apartament z aneksem kuchennym oraz łazienką. W apartamencie znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz duży salon z rozkładanym narożnikiem, aneksem kuchennym i częścią jadalną.

Pokój 1

Pokój z łazienką i bezpośrednim wyjściem na taras. W pokoju znajdują się dwa łóżka, które mogą stać oddzielnie lub zamienić się w łóżko małżeńskie. Na wprost wejścia do pokoju znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, która jest przeznaczona dla dwóch pokoi.

Pokój 2

Przytulny pokój z łazienką oraz łóżkiem małżeńskim. Obok pokoju znajduje się w pełni wyposażona kuchnia oraz duży taras, na którym można wypić poranną kawkę słuchając piania koguta i rechotania żab.

Pokój 3

Komfortowy pokój z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką. W pokoju znajdują się dwa łóżka oraz rozkładana sofa, która może służyć jako miejsce wypoczynku lub dodatkowe miejsce do spania. W pokoju znajduje się stół z krzesłami.